Networking wokół KT 2023

„Biforek” przed Konferencją Tłumaczy

Wszystkich, którzy przyjeżdżają do Warszawy dzień wcześniej, zapraszamy na LocDrinks 29 września o 19:00 w Samych Kraftach Vis-a-vis. Najlepiej dołączyć do wydarzenia na LinkedIn.

O co chodzi w LocDrinks? LocLunch i jego wersje LocDrinks, LocBreakfast, LocDinner to otwarte spotkania dla branży tłumaczeniowej, które stanowią świetną okazję do odwiedzenia lokali gastronomicznych i spędzenia czasu z kolegami i koleżankami z branży. Nie ma biletów – każdy płaci za siebie! Nie ma reklam – ale rozmawiamy przecież o pracy. Nie ma nudy – bo przecież jesteśmy ciekawą branżą 🙂

Strawa dla ducha i ciała

Gdy już zaspokoimy swoje intelektualne pobudki, nadchodzi czas, żeby zadbać o potrzeby cielesne! Między innymi dlatego zachęcamy Was z całego serca do dołączenia do naszego spotkania networkingowego 30 września – po zakończeniu Konferencji Tłumaczy 2023. W tym roku zapraszamy was do miejsca powszechnie znanego i lubianego, często wybieranego przez grupy przyjaciół – restauracji Znajomi (dawniej: Znajomi Znajomych) przy ul. Wilczej 58a!

Czeka na Was pyszne jedzenie w formie bufetu, składającego się z zimnych jak i ciepłych dań. W rozluźnieniu może pomóc aperitif – każdemu stawiamy po dwa drinki alkoholowe. Postaramy się, żebyście czuli się swobodnie i skorzystali z tego wieczora w 100% 🙂

Z doświadczenia wiemy, że spotkania networkingowe to bardzo przyjemny i ważny (dla niektórych najważniejszy) punktów programu Konferencji.

Nie strać okazji na zacieśnienie kontaktów z kolegami i koleżankami z branży – oraz na wizytę w jednym z najfajniejszych miejsc na gastronomicznej mapie Warszawy!

Więcej o restauracji: www.restauracjaznajomi.pl