5 star review  Wszystkiego najlepszego z okazji Miedzynarodowego Dnia Tlumacza! 😀 W imieniu polskich tlumaczy z 🇦🇺 Australii zycze udanej konferencji!

  Andrew Kozlowski Avatar Andrew Kozlowski
  30 September 2017

  5 star review  Najważniejsza impreza branżowa! Polecam!

  Marta Stelmaszak Rosa Avatar Marta Stelmaszak Rosa
  5 May 2017

  5 star review  Ciekawe tematy, starzy i nowi znajomi, zaciekłe dyskusje i ukoronowanie w postaci prelekcji profesora Bralczyka!

  Stanisław Trojanowicz Avatar Stanisław Trojanowicz
  1 October 2017

  5 star review  Dużo interesujących i pouczających spotkań, a wykład prof. Bralczyka po prostu NIESAMOWITY.

  Janusz Mrzigod Avatar Janusz Mrzigod
  1 October 2017

  positive review  Cudowne wydarzenie, wspaniali ludzie!

  Karolina Adamczyk Avatar Karolina Adamczyk
  29 September 2019

  5 star review  Było SUPER!!! EKSTRAKLASA wśród konferencji dla tłumaczy!!! Bogaty program merytoryczny, dobra organizacja i wspaniała atmosfera.

  Irmina Daniłowska Avatar Irmina Daniłowska
  2 October 2017

  5 star review  Dziękuję za wspaniały czas, pozdrawiam z deszczowego Wrocławia

  Daria JI Avatar Daria JI
  3 October 2017

  positive review  Byłam w tym roku pierwszy raz i bardzo żałuje że nie uczestniczyłam wcześniej. Organizacja konferencji na wysokim poziomie, harmonogram wydarzenia bardzo wygodny. Skuteczne przygotowanie każdego panelu, współpraca z uczestnikami, wykłady są interesujące a nie zanudzające jak czasem się wydaje "jak to na konferencji". Atmosfera niesamowita, czułam się jakbym spotkała dawnych przyjacieli , tylko trzeba było jeszcze się zapoznać =) Dziękuję za przekazanie ogromnej wiedzy i motywacje do działania!

  Olga Żovtan Avatar Olga Żovtan
  30 September 2019

  5 star review  Niezwykle inspirujące wydarzenie w przesympatycznej atmosferze.

  Ania Alochno-Janas Avatar Ania Alochno-Janas
  6 October 2017

  positive review  Doskonałe miejsce do networkingu i odprężenia po codziennym stresie - a przy okazji można się zawsze czegoś nauczyć 🙂

  Jerzy Czopik Avatar Jerzy Czopik
  14 August 2018

  5 star review  Wspaniała i niezwykle ważna impreza. Jedna z niewielu możliwości nawiązania ciekawych kontaktów w środowisku. Było motywująco, inspirująco i po prostu miło pod względem towarzyskim.

  Wojtek Wołoszyk Avatar Wojtek Wołoszyk
  1 October 2017

Bardzo mi się podoba, bardzo się cieszę, że przyjechałam i myślę, że wszyscy tłumacze i nie tylko tłumacze powinni przyjechać i przekonać się, jak jest fajnie!

Warto przyjeżdżać na takie konferencje, poznawać ludzi z branży, łączyć się, współpracować, od tego są takie miejsca i takie wydarzenia.

Z wykształcenia jestem inżynierem chemikiem. Jestem na początku drogi do tłumaczeń technicznych. Jestem na konferencji pierwszy raz i bardzo mi się podoba. Wychodzę podbudowana, z dużą motywacją – super 🙂

Prelekcje przyniosły mi bardzo wiele pomysłów i mam nadzieję, że na następnej konferencji również się pojawię.

Mega plus, że jest wszystko bardzo punktualnie. Nie ma jakichś dużych opóźnień, technicznie jest wszystko bardzo fajnie zrobione.

Jest to bardzo dobrze zorganizowana konferencja i wydaje mi się, że nie tylko młodzi adepci, ale też doświadczeni tłumacze zdobędą bardzo dużo informacji.

Prelegenci są super przygotowani, jest dużo przydatnej wiedzy, jednocześnie odbywają się chyba trzy prelekcje, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Jestem drugi raz w tym roku i z roku na rok poziom jest coraz wyższy. Można też poznać mnóstwo ludzi z branży, więc bardzo mi się podoba.

To nie jest moja pierwsza konferencja – byłam już wcześniej dwa lata temu. Bardzo merytoryczna dyskusja, nieoceniona możliwość poznania innych kolegów z branży, wymiany doświadczeń, wymiany kontaktów. Myślę, że to zaprocentuje w przyszłości.

Muszę powiedzieć, że dla tłumacza pisemnego, który większość życia spędza za monitorem jest to doskonała okazja, by poznać kogoś z branży, nawiązać nowe kontakty, zobaczyć jak inni pracują i poznać nowe technologie.

Bardzo mi się podoba – nie mogę powiedzieć niczego innego. Kawa jest dobra, catering był świetny 🙂

Jest to mój pierwszy udział w takiej konferencji branżowej. Cieszę się, że mogę skorzystać z wiedzy starszych kolegów po fachu. Jestem bardzo zadowolona i z wykładów, i z paneli dyskusyjnych, i z warsztatów.

Mamy cały zbiór bardzo, bardzo ciekawych tematów, ciekawych wystąpień, bardzo fajne warsztaty i przede wszystkim spotkaliśmy się w ciekawym gronie, trochę już znanym, a trochę jest też nowych osób, które można poznać i z którymi można będzie pewnie też współpracować. Więc super – jak zawsze świetna robota, dzięki!

Myślę, że dyskusje, które się odbywają i w panelach, i w kuluarach są bezcenne. Bardzo się cieszę, że jest taka okazja do tego, żeby się opiniami wymienić, żeby się z sobą pozgadzać i nie zgadzać – więc myślę, że to jest największa wartość dodana. Zachęcam wszystkich do udziału w kolejnych edycjach, bo będzie to dla państwa na pewno na plus.

Konferencja jest wspaniała! Z konferencji na konferencję jesteście coraz lepiej zorganizowani, wspaniałe tematy do dyskusji i wspaniałe tematy wystąpień. Jestem zachwycona.

Chcesz podzielić się wrażeniami z konferencji?

Użyj poniższego formularza, aby wysłać nam opinię!