Ambasadorzy KT2024

Aleksandra Szuba

Mariusz Stępień

Zostań Ambasadorem!

Czy jesteś osobą wyjątkowo aktywną w mediach społecznościowych, regularnie udostępniasz treści i angażujesz się w społeczność zajmującą się tłumaczeniami i lokalizacją? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę – status Ambasadora KT!

Ambasadorzy to osoby, które razem z nami rozpowszechniają informacje o nadchodzącej konferencji. W zamian za wspieranie promocji KT otrzymują darmowy wstęp na wydarzenie. Obie strony korzystają na współpracy: Ambasador/ka może nawiązać kontakt z uczestnikami konferencji tak online, jak i stacjonarnie. Jednocześnie otrzymuje wartościowe treści, które może udostępnić w swojej sieci kontaktów. Konferencja otrzymuje wsparcie w promowaniu wydarzenia.

Co zyskujesz

Darmowy bilet

Proste zobowiązanie

Zestaw postów i wskazówki

Jako Ambasador otrzymasz bezpłatny bilet na konferencję. Dzięki temu uzyskasz dostęp do uczestników konferencji, interesujących sesji i czołowych prelegentów w branży – a wszystko bezpłatnie.

Zostanie Ambasadorem nie wymaga prawie żadnego wysiłku. Wystarczy, że będziesz udostępniać posty dotyczące konferencji na swoich kanałach społecznościowych i zachęcisz innych do udziału w konferencji.

Otrzymasz zestaw postów, który będzie podstawą twoich relacji i zapewni spójność przekazu. Jeśli zajdzie potrzeba udostępnienia konkretnych treści, otrzymasz wytyczne od organizatorów.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania jesteśmy do dyspozycji mailowo: info@translation-conference.com!