Informacje o KTLC 2022 dla mediów

Jeśli chcesz napisać o konferencji na swoim blogu lub mediach społecznościowych, skorzystaj z poniższych materiałów!

Teksty

Długi (174 słowa, 1193 znaki)

Rok 2022 to dla KTLC (Konferencja tłumaczy + Translation and Localization Conference) rok szczególny. Po ośmiu latach organizowania konferencji w hotelowych murach i dwóch latach spotkań wyłącznie po dwóch stronach ekranu podejmujemy nowe wyzwanie: chcemy połączyć świat wirtualny i realny w jedną konferencję hybrydową. Niezależnie od tego, czy wybierzecie uczestnictwo online czy spotkacie się z nami w Warszawie, czeka na was jedyne w swoim rodzaju wydarzenie: pełne wiedzy i okazji do nawiązania nowych kontaktów – z którego wrócicie pełni zapału i inspiracji do codziennej pracy.

Konferencja odbędzie się w dniach 29 września – 1 października w warszawskim hotelu Novotel Airport oraz online – jednocześnie!

Motywem przewodnim edycji 2022 jest słowo POWER. W jaki sposób można dać siłę wszystkim ludziom z branży: tłumaczom ustnym, pisemnym, lokalizatorom…? Jak korzystać z maszyn, oprogramowania i rozwiązań sprzętowych, by czerpać z nich korzyści? Czy branża tłumaczeniowa ma supermoce, które dają jej przewagę w coraz bardziej zdigitalizowanym świecie? Co sprawiło, że wasza praca nabrała rozpędu i mocy? Jaka tajemnicza POWER ma moc przyciąga klientów? I to nie koniec!

Średni (59 słów, 430 znaków)

Weź udział w wyjątkowej edycji KTLC (Konferencja tłumaczy wraz z anglojęzyczną Translation and Localization Conference), która odbędzie się w trybie hybrydowym: od 29 września do 1 października 2022 r. jednocześnie w Warszawie oraz online! Tegoroczny motyw przewodni to POWER: moce ludzi – tłumaczy, siła maszyn, moc sposobów na usprawnienie pracy dzięki oprogramowaniu, supermoce naszej branży, historie sukcesu i jeszcze więcej.

Krótki (34 słowa, 223 znaki)

Weź udział w hybrydowej konferencji  #KTLC2022 od 29 IX do 1 X 2022 (Warszawa i online)! Motyw przewodni: POWER: moce ludzi – tłumaczy, siła maszyn, moc oprogramowania, supermoce naszej branży, historie sukcesu i nie tylko!


Media społecznościowe

Official event hashtags:

#KTLC2022

#KTLC2022hybrid

Media polskie:

Media anglojęzyczne:


Logotypy itd.

Poniżej galeria logotypów i innych grafik. Jeśli spodobała Ci się jakaś grafika, której użyliśmy w social mediach, lub potrzebujesz konkretnego obrazka – napisz do nas, zobaczymy, co da się zrobić 🙂

Uwaga: słowo „online” na niektórych obrazkach jest białe i dlatego go nie widać 🙂

Autorem logotypu jest Tomasz Zarzycki.