Chcesz zostać sponsorem największej imprezy branży tłumaczeniowo-lokalizacyjnej w Polsce?

Sponsor złoty

Skrivanek

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że każda oferta jest wyjątkowa, dopasowana do konkretnych potrzeb. Jesteśmy firmą z tradycją, a wysokiej jakości usługi językowe zajmują u nas pierwsze miejsce – każdego dnia dążymy do perfekcji.

Grupa Skrivanek świadczy usługi tłumaczeń pisemnych, ustnych, lokalizacji czy DTP, a także szkolenia językowe. Korzystamy z najnowocześniejszych technologi CAT i rozwijamy system SKRIVANEK NMT, obecnie obsługujący ponad 20 języków i dostosowany do potrzeb klientów z braży prawniczej, medycznej i technologicznej.

Skrivanek wspiera Cię na drodze do sukcesu!


Sponsor brązowy

Linguini

Misją Linguini – biura tłumaczeń i szkoły dla tłumaczy jest oferowanie specjalistycznych szkoleń on-line zarówno dla początkujących tłumaczy, jak i czynnych zawodowo osób, pragnących poszerzyć wiedzę i sprawdzić swoje umiejętności translatorskie w przekładzie tekstów medycznych i technicznych. Szkolenia w Linguini prowadzą profesjonaliści, eksperci w dziedzinie tłumaczeń medycznych i technicznych, świetni dydaktycy oraz wieloletni tłumacze.


Sponsor brązowy

Wydawnictwo C.H.Beck

Wydawnictwo C.H.Beck sponsorem Konferencji Tłumaczy!

Wydawnictwo C.H.Beck istnieje na rynku polskim od 1993 r., wydając publikacje z zakresu prawa, podatków, ekonomii oraz literatury akademickiej, aplikacyjnej i obcojęzycznej. Ponadto, w ofercie Wydawnictwa znajdują się pozycje dedykowane tłumaczom przysięgłym.

Kompleksowe opracowania dla osób zajmujących się przekładem językowym dostępne są na: https://www.ksiegarnia.beck.pl/serie-wydawnicze/tlumacz-przysiegly

Zapraszamy do zakupów!


Sponsor brązowy

Level

Level to kameralny zespół doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w tłumaczeniach pisemnych oraz ustnych z języka czeskiego. Podejmujemy się realizacji dużych projektów tłumaczeniowych związanych z szeroko rozumianym przemysłem. Tłumaczymy zarówno dokumentację prawną i prawniczą, jak również dokumentację techniczną i finansowo-księgową. Zaufanie klienta to dla nas najwyższa wartość, dlatego jakość, terminowość oraz wiarygodność wykonywanej przez nas pracy to czynniki kluczowe.